Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 26. » Sao Paulo - Avaí

Sao Paulo - Avaí 4:0 (3:0)

Brazil Bajnokság mérkőzés, 28. forduló - 2022. szeptember 26. 01:00
Helyszín: Estádio Cícero Pompeu de Toledo (Morumbi)

Diego ('25, 1-0), Luciano ('45+3, 2-0), Patrick Bezerra ('45+6, 3-0), Éder ('90+3, 4-0)

• Három gól is született a hosszabbításokban, kettő az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Miranda az egyetlen a mezőnyből, aki hat Sao Paulo - Avaí mérkőzésen is szerepelt.

Sao Paulo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Avaí utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább Avaí győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Sao Paulo ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Avaí egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sao Paulo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sao Paulo 5 győzelmet, 5 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Avaí pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kilencszer kapott ki. Tehát a Sao Paulo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sao Paulo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Palmeiras. Az Avaí pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Botafogo. A Sao Paulo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sao Paulo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fortaleza, a Palmeiras vagy a Flamengo RJ. Az Avaí gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Bragantino, az América MG vagy a Ceará. A Sao Paulo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sao Paulo 100., Avaí 771. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sao Paulo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sao Paulo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.