Főoldal » Meccsek » 2021. július 29. » Santos - Juazeirense

Santos - Juazeirense 4:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. augusztus 6-án is volt Juazeirense - Santos mérkőzés!

Brazil Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2021. július 29. 00:15
Helyszín: Estádio Urbano Caldeira (Santos, Săo Paulo)

Mádson ('72, 1-0), Lucas Braga ('84, 2-0), Marcos Leonardo ('90+2, 3-0), Carlos Sánchez ('90+10, 4-0)

Santos utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Juazeirense győzelem
Az elmúlt fél évben a Santos nyolcszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Juazeirense egyszer sem nyert idegenben és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Santos sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Brazil Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Santos 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Juazeirense pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Santos jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Santos olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barcelona SC. A Juazeirense gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cruzeiro. A Juazeirense csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Santos 134., Juazeirense 7997. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Santos jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Santos csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.