Főoldal » Meccsek » 2015. november 14. » San Roque - Almería II

San Roque - Almería II 2:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. április 3-án is volt Almería II - San Roque mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2015. november 14. 15:15

Lolo González ('5, 1-0), Iván ('75, 2-0)

San Roque utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Almería II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Almería II győzelem
Az elmúlt fél évben a San Roque egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almería II egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a San Roque sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Roque 1 győzelmet, 4 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almería II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a San Roque jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a San Roque olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Almería II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villanovense. A San Roque csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

San Roque 2461., Almería II 2864. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Roque jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Roque csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.