Főoldal » Meccsek » 2021. március 21. » San Lorenzo - Aldosivi

San Lorenzo - Aldosivi 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. október 22-én is volt San Lorenzo - Aldosivi mérkőzés!

Argentin Bajnokság mérkőzés, 6. forduló - 2021. március 21. 22:30
Helyszín: Estadio Pedro Bidegaín (Capital Federal, Ciudad de Buenos Aires)

Francisco Grahl ('45+2, 0-1), Franco Di Santo ('90+2, 1-1), Rodrigo Contreras ('90+6, 1-2)

• A mérkőzés mindhárom gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Ezek a játékosok öt San Lorenzo - Aldosivi mérkőzésen is játszottak: Fabián Assmann, Luciano Pocrnjic.

San Lorenzo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Aldosivi utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Aldosivi győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a San Lorenzo csapatának kedvez (9:4).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a San Lorenzo stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a San Lorenzo háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Aldosivi egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a San Lorenzo sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Lorenzo 3 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Aldosivi pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Aldosivi szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a San Lorenzo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Estudiantes, az Arsenal FC vagy az Argentinos Juniors. Az Aldosivi pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Estudiantes, az Argentinos Juniors vagy a Patronato. A San Lorenzo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Lorenzo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Central Córdoba SdE. Az Aldosivi gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Colón. Az Aldosivi csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Lorenzo 350., Aldosivi 1701. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Lorenzo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Lorenzo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.