Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 16. » San Fernando - Atletico Sanluqueno

San Fernando - Atletico Sanluqueno 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 19-én is lesz Atletico Sanluqueno - San Fernando mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 16. 18:30
Helyszín: Estadio Municipal de Chapín (Jerez de la Frontera)

Carri ('7, 1-0), Abel Gómez ('31, 11-esből, 1-1), Lolo Guerrero ('39, 2-1), Edu Oriol ('40, 11-esből, 2-2)

11

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Atletico Sanluqueno utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább Atletico Sanluqueno győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a San Fernando csapatának kedvez (2:0).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a San Fernando stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a San Fernando csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a San Fernando egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atletico Sanluqueno egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atletico Sanluqueno az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 3 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atletico Sanluqueno pedig idegenben egyszer nyert. Tehát a San Fernando jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az El Ejido. Az Atletico Sanluqueno pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UD Ibiza. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

San Fernando 1545., Atletico Sanluqueno 2212. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.