Főoldal » Meccsek » 2017. január 15. » San Fernando - Atlético Mancha Real

San Fernando - Atlético Mancha Real 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2017. január 15. 16:00

Antonio Luque ('32, 1-0), Elady Zorrilla ('88, 1-1)

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Atlético Mancha Real utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Atlético Mancha Real győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Atlético Mancha Real csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a San Fernando egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Mancha Real az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 2 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Atlético Mancha Real szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sevilla Atlético, a Jumilla vagy a Mérida AD. Az Atlético Mancha Real pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Extremadura, a Córdoba II vagy a La Roda. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Córdoba II, az El Ejido vagy az Extremadura. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura, a Jumilla vagy a La Hoya Lorca. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
San Fernando 1545., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Mancha Real nyeri ezt a találkozót.