Főoldal » Meccsek » 2022. március 19. » San Fernando - Alcoyano

San Fernando - Alcoyano 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 7-én is lesz Alcoyano - San Fernando mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 28. forduló - 2022. március 19. 19:00
Helyszín: Estadio Iberoamericano 2010 (San Fernando)

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereség

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Inkább Alcoyano győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a San Fernando csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a San Fernando kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano kétszer nyert idegenben és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a San Fernando sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 5 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a San Fernando jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Gimnastic, a Real Madrid II vagy az UCAM Murcia. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, az UCAM Murcia vagy a Badajoz. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a FC Andorra, a Castellón vagy a Sevilla Atlético. Az Alcoyano gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Linense, az Atlético Baleares vagy a Gimnastic. Az Alcoyano csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

San Fernando 1321., Alcoyano 1073. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Alcoyano jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.