Főoldal » Meccsek » 2018. április 15. » San Fernando - Écija Balompié

San Fernando - Écija Balompié 2:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 34. forduló - 2018. április 15. 18:00
Helyszín: Estadio Iberoamericano 2010 (San Fernando)

• A San Fernando már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2018. március 11-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Real Murcia verte őket).

San Fernando győzelem:
26 tipp (89%)
3 tipp (10%)
Écija Balompié győzelem:

San Fernando utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Écija Balompié utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Inkább Écija Balompié győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a San Fernando háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Écija Balompié egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a San Fernando sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a San Fernando 6 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Écija Balompié pedig idegenben egyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és nyolcszor kapott ki. Tehát a San Fernando jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Murcia. Az Écija Balompié pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Lorca Deportiva. A San Fernando erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a San Fernando olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Melilla, a Marbella vagy a FC Cartagena. Az Écija Balompié gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Córdoba II, a Badajoz vagy az Extremadura. A San Fernando csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

San Fernando 1545., Écija Balompié 2672. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a San Fernando jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a San Fernando csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.