Főoldal » Meccsek » 2018. december 2. » Salamanca CF UDS - Leonesa

Salamanca CF UDS - Leonesa 2:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. december 6-án is volt Leonesa - Salamanca CF UDS mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2018. december 2. 17:00
Helyszín: Estadio El Helmántico (Salamanca)

Owusu Kwabena ('9, 1-0), Owusu Kwabena ('42, 2-0)

61%

• A Leonesa már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2018. október 27-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a CF Internacional csapatát).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Salamanca CF UDS győzelem:
11 tipp (35%)
10 tipp (32%)
Leonesa győzelem:

Salamanca CF UDS utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereségVereség

Leonesa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Inkább Leonesa győzelem

Az elmúlt fél évben a Salamanca CF UDS kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Leonesa ötször nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Leonesa az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Salamanca CF UDS 2 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Leonesa pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján a Leonesa szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Salamanca CF UDS olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Unión Adarve vagy a Las Palmas II. A Leonesa pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a La Hoya Lorca, a Navalcarnero. A Leonesa erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Salamanca CF UDS olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rápido de Bouzas, a S.S. Reyes. A Leonesa gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pontevedra vagy a Sporting Gijón. A Leonesa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Salamanca CF UDS 3736., Leonesa 1060. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Leonesa jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Leonesa nyeri ezt a találkozót.