Főoldal » Meccsek » 2019. január 13. » Salamanca CF UDS - Fuenlabrada

Salamanca CF UDS - Fuenlabrada 1:2 (1:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 20. forduló - 2019. január 13. 17:00
Helyszín: Estadio El Helmántico (Salamanca)

José Fran ('13, 0-1), Iván Calero ('18, 1-1), Javi Gómez ('85, 1-2)

Salamanca CF UDS utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Fuenlabrada utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Inkább Fuenlabrada győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Fuenlabrada csapatának kedvez (5:1).
Az elmúlt fél évben a Salamanca CF UDS háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Fuenlabrada egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Salamanca CF UDS sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Salamanca CF UDS 4 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Fuenlabrada pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Salamanca CF UDS jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Salamanca CF UDS olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Leonesa, a Celta Vigo II vagy az Unión Adarve. A Fuenlabrada pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, a Las Palmas II vagy a Getafe II. A Salamanca CF UDS erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Salamanca CF UDS olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Rápido de Bouzas, a S.S. Reyes vagy a Guijuelo. A Fuenlabrada gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Guijuelo, a Burgos vagy a Celta Vigo II. A Fuenlabrada csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Salamanca CF UDS 3736., Fuenlabrada 1145. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fuenlabrada jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Salamanca CF UDS csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.