Főoldal » Meccsek » 2023. március 22. » Sabadell - UD Logronés

Sabadell - UD Logronés 2:0 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2023. március 22. 19:00
Helyszín: Estadi de la Nova Creu Alta (Sabadell)

Cristian Herrera ('47, 1-0), Cristian Herrera ('57, 2-0)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább UD Logronés győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az UD Logronés csapatának kedvez (4:0).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Sabadell stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Sabadell kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Sabadell sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 3 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao II, a Calahorra vagy az Intercity. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Atlético Baleares, az Alcoyano vagy a Navalcarnero. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Eldense, a Real Unión vagy a Real Sociedad II. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Eldense, az Osasuna II vagy az Athletic Bilbao II. A Sabadell csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sabadell 591., UD Logronés 845. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.