Főoldal » Meccsek » 2015. szeptember 13. » Sabadell - Pobla Mafumet

Sabadell - Pobla Mafumet 1:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2016. január 31-én is volt Pobla Mafumet - Sabadell mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2015. szeptember 13. 17:00

Osado ('8, 1-0)

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Pobla Mafumet győzelem
Az elmúlt fél évben a Sabadell egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Pobla Mafumet egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a Sabadell sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Pobla Mafumet pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Sabadell 614., Pobla Mafumet 3027. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.