Főoldal » Meccsek » 2020. szeptember 9. » Ryukyu - Omiya Ardija

Ryukyu - Omiya Ardija 5:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. július 17-én is volt Ryukyu - Omiya Ardija mérkőzés!

Japán Másodosztály mérkőzés, 18. forduló - 2020. szeptember 9. 12:00
Helyszín: Tapic Kenso Hiyagon Stadium (Okinawa)

Shuto Kawai ('45+5, 1-0), Tetsuya Chinen ('57, 2-0), Koya Kazama ('64, 3-0), Takuma Abe ('79, 4-0), Yoshio Koizumi ('90+2, 5-0)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Ryukyu utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Omiya Ardija utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Omiya Ardija győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 6:6, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Ryukyu stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Omiya Ardija csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Ryukyu egyszer sem nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Omiya Ardija kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Omiya Ardija az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Japán Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Ryukyu 4 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Omiya Ardija pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján az Omiya Ardija szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Ryukyu olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tokushima Vortis, a Montedio Yamagata vagy a Ventforet Kofu. Az Omiya Ardija gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ehime, a Renofa Yamaguchi vagy a Tochigi. A Ryukyu csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Ryukyu 2623., Omiya Ardija 460. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Omiya Ardija jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Omiya Ardija nyeri ezt a találkozót.