Főoldal » Meccsek » 2018. december 6. » Union St. Gilloise - Royal Knokke

Union St. Gilloise - Royal Knokke 3:2 (1:1)

Belga Kupa mérkőzés, nyolcaddöntő - 2018. december 6. 20:45
Helyszín: Stade Joseph Mariën (Bruxelles)

Roman Ferber ('11, 1-0), Maxim Vandewalle ('41, 1-1), Percy Tau ('59, 2-1), Percy Tau ('69, 3-1), Tibo Andries ('86, 3-2)

Union St. Gilloise utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Royal Knokke utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Royal Knokke győzelem
Az elmúlt fél évben az Union St. Gilloise négyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Royal Knokke egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. A statisztika alapján az Union St. Gilloise sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Belga Kupa mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Union St. Gilloise 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Royal Knokke pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Tehát az Union St. Gilloise jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Union St. Gilloise olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Westerlo, a Roeselare. A Royal Knokke pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Standard Liege vagy a Roeselare. A Royal Knokke erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Union St. Gilloise 1307., Royal Knokke 2819. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Union St. Gilloise jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Union St. Gilloise csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.