Főoldal » Meccsek » 2020. február 17. » River Plate - Sportivo San Lorenzo

River Plate - Sportivo San Lorenzo 4:2 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. december 18-án is volt Sportivo San Lorenzo - River Plate mérkőzés!

Paraguayi bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2020. február 17. 22:30
Helyszín: Estadio River Plate (Asunción)

Dionisio Pérez ('5, 1-0), Juan Salgueiro ('26, 1-1), Dionisio Pérez ('45+2, 2-1), Alberto Contreras ('66, 3-1), Nelson Ruiz ('83, 3-2), Emiliano Agüero ('90+6, 4-2)

64%

• Öt különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Ezek a játékosok öt River Plate - Sportivo San Lorenzo mérkőzésen is játszottak: Francisco Parra, Jorge Salinas, Gustavo Giménez, Orlando Gallardo, Alex Cáceres, Wilson Quinonez.

River Plate utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Sportivo San Lorenzo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Sportivo San Lorenzo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sportivo San Lorenzo csapatának kedvez (4:2).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a River Plate stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a River Plate csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a River Plate kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sportivo San Lorenzo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a River Plate sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Paraguayi bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a River Plate 4 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sportivo San Lorenzo pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a River Plate jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a River Plate olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Guaraní, a Cerro Porteno vagy a Club Olimpia. A Sportivo San Lorenzo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sol de América, a Nacional Asunción vagy a Guaraní. A River Plate csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

River Plate 2375., Sportivo San Lorenzo 2891. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a River Plate jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a River Plate csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.