Főoldal » Meccsek » 2019. január 26. » Rijnsburgse - Almere City II

Rijnsburgse - Almere City II 3:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 18-án is lesz Almere City II - Rijnsburgse mérkőzés!

Holland Harmadosztály mérkőzés, 19. forduló - 2019. január 26. 15:30
Helyszín: Sportpark Middelmors (Rijnsburg), 1.000 néző

Jeffrey Jongeneelen ('22, 1-0), Jelle Goselink ('24, 1-1), Mitchel Bergkamp ('39, 1-2), Jeroen Spruijt ('90+2, 2-2), Edo Knol ('90+3, 3-2)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Két gól is született a rendes játékidő hosszabbításában, a 90 perc letelte után.
  • A Rijnsburgse utolsó négy mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

Rijnsburgse utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Almere City II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Inkább Almere City II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Rijnsburgse csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Rijnsburgse egyszer sem nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Almere City II egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Rijnsburgse sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Holland Harmadosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rijnsburgse 2 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Almere City II pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Rijnsburgse jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rijnsburgse olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Sint Bavo. Az Almere City II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Scheveningen. A Rijnsburgse erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Rijnsburgse olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Koninklijke, az Amsterdamsche vagy a Katwijk. Az Almere City II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sparta Rotterdam II, a Barendrecht vagy a Koninklijke. A Rijnsburgse csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rijnsburgse 1881., Almere City II 4157. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rijnsburgse jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rijnsburgse csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.