Főoldal » Meccsek » 2019. június 21. » Riga - Spartaks Jürmala

Riga - Spartaks Jürmala 6:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. október 8-án is volt Spartaks Jürmala - Riga mérkőzés!

Lett Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2019. június 21. 18:00
Helyszín: Stadions Skonto (Rīga), 763 néző

Olegs Laizans ('15, 1-0), Deniss Rakels ('18, 2-0), Felipe Brisola ('45+1, 3-0), Joel Bopesu ('49, 4-0), Richie Ennin ('59, 4-1), Kamil Bilinski ('67, 5-1), Kamil Bilinski ('90+3, 6-1)

49%

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Armands Petersons az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Riga - Spartaks Jürmala mérkőzésen is szerepelt.

Riga utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Spartaks Jürmala utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelem

Inkább Spartaks Jürmala győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben tizenötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Riga csapatának kedvez (27:15).

Ebből a csapatok nyolcszor játszottak a Riga stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Riga csapatának kedvez (14:9).

Az elmúlt fél évben a Riga négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Spartaks Jürmala háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Riga sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Lett Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Riga 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Spartaks Jürmala pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Riga jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Riga olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Paide, a Ventspils vagy a Liepaja. A Spartaks Jürmala pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Dinamo Moszkva, a Shakhter Soligorsk vagy a Jelgava. A Spartaks Jürmala erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Riga olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Valmieras. A Spartaks Jürmala gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a BFC Daugavpils. A Spartaks Jürmala csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Riga 1398., Spartaks Jürmala 1021. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Spartaks Jürmala jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Riga csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.