Főoldal » Meccsek » 2021. október 19. » Reggiana - Ancona 1905

Reggiana - Ancona 1905 3:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 4-én is volt Ancona 1905 - Reggiana mérkőzés!

Serie C, B csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. október 19. 21:00
Helyszín: MAPEI Stadium - Citta del Tricolore (Reggio nell'Emilia)

Luca Zamparo ('63, 1-0), Daniele Sorrentino ('86, 2-0), Stefano Scappini ('90+3, 3-0), Marcello Sereni ('90+1, 3-1)

• A csapatok 4 éve és 293 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2016. december 30-án.
  • A Reggiana már tíz mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. augusztus 13-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Lecco verte őket).

Reggiana utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Ancona 1905 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Ancona 1905 győzelem
Az elmúlt fél évben a Reggiana háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ancona 1905 egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Reggiana sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Serie C, B csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Reggiana 3 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ancona 1905 pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Reggiana jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Reggiana olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pordenone. Az Ancona 1905 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pistoiese. A Reggiana erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Reggiana olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a SPAL. Az Ancona 1905 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cesena. Az Ancona 1905 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Reggiana 1332., Ancona 1905 2500. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Reggiana jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Reggiana csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.