Főoldal » Meccsek » 2017. augusztus 12. » Regensburg - Darmstadt

Regensburg - Darmstadt 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. január 28-án is volt Darmstadt - Regensburg mérkőzés!

Német Kupa mérkőzés, 1. forduló - 2017. augusztus 12. 18:30
Helyszín: Continental Arena (Regensburg), 8.900 néző

Artur Sobiech ('40, 0-1), Marc Lais ('45+2, 1-1), Jonas Nietfeld ('86, 2-1), Marco Grüttner ('90+4, 3-1)

Regensburg győzelem:
9 tipp (23%)
8 tipp (20%)
Darmstadt győzelem:
22 tipp (56%)

Regensburg utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlen

Darmstadt utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Inkább Darmstadt győzelem

Az elmúlt fél évben a Regensburg egyszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Darmstadt egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Darmstadt az utóbbi mérkőzéseit.
Az elmúlt egy évben a Regensburg olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Augsburg, a FSV Frankfurt. A Darmstadt pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Hamburger SV vagy a Wormatia Worms. A Regensburg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Regensburg olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Schweinfurt, a Zwickau vagy a Holstein Kiel. A Darmstadt gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a RB Leipzig, az Ingolstadt vagy a Hoffenheim. A Darmstadt csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Regensburg 1093., Darmstadt 963. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Darmstadt jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Darmstadt nyeri ezt a találkozót.