Főoldal » Meccsek » 2019. november 6. » Real Zaragoza U19 - APOEL Nikosia U19

Real Zaragoza U19 - APOEL Nikosia U19 5:0 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. november 27-én is volt APOEL Nikosia U19 - Real Zaragoza U19 mérkőzés!

UEFA Ifjúsági Liga mérkőzés, 2. forduló - 2019. november 6. 17:00
Helyszín: Estadio de la Romareda (Zaragoza)

Luis Carbonell ('8, 11-esből, 1-0), Luis Carbonell ('22, 2-0), Alejandro Vela ('45+1, 3-0), Luis Carbonell ('66, 11-esből, 4-0), Diego Marín ('90+2, 5-0)

49%

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Luis Carbonell mesterhármast ért el a mérkőzésen.

APOEL Nikosia U19 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább APOEL Nikosia U19 győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Zaragoza U19 egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az APOEL Nikosia U19 egyszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az UEFA Ifjúsági Liga mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Zaragoza U19 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az APOEL Nikosia U19 pedig idegenben egyszer nyert. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Az elmúlt egy évben a Real Zaragoza U19 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Korona Kielce U19. Az APOEL Nikosia U19 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Qabala U19. Az APOEL Nikosia U19 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Real Zaragoza U19 6396., APOEL Nikosia U19 6313. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az APOEL Nikosia U19 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az APOEL Nikosia U19 nyeri ezt a találkozót.