Főoldal » Meccsek » 2022. április 6. » Real Valladolid II - Talavera

Real Valladolid II - Talavera 2:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 27. forduló - 2022. április 6. 19:00
Helyszín: Campo 1 Anexos del José Zorrilla hierba natural (Valladolid)

Víctor Ruiz ('40, 0-1), Ortu ('65, 1-1), Víctor Narro ('88, 2-1)

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelem

Inkább Talavera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Valladolid II csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Real Valladolid II egyszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Talavera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Valladolid II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben négyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján a Talavera szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Santander, az Athletic Bilbao II vagy az Extremadura. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leonesa, az Athletic Bilbao II vagy a Tudelano. A Real Valladolid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Zamora CF, a Racing Ferrol vagy a Tudelano. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Unionistas de Salamanca, a S.S. Reyes vagy a Celta Vigo II. A Talavera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Valladolid II 1411., Talavera 1623. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Valladolid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.