Főoldal » Meccsek » 2021. november 13. » Real Unión - Unionistas de Salamanca

Real Unión - Unionistas de Salamanca 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 21-én is volt Real Unión - Unionistas de Salamanca mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 12. forduló - 2021. november 13. 17:00
Helyszín: Estadio Gal (Irún)

Héctor ('74, 11-esből, 0-1), Beobide ('81, 1-1)

Real Unión utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelem

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Unión csapatának kedvez (2:0).

Az elmúlt fél évben a Real Unión kétszer nyert hazai pályán és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca kétszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Unionistas de Salamanca az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Unión 2 győzelmet és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent. Ez alapján az Unionistas de Salamanca szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Unión olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna vagy az Inter de Madrid. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II vagy a Racing Ferrol. A Real Unión erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Real Unión 1080., Unionistas de Salamanca 2187. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Unión jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Unión csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.