Főoldal » Meccsek » 2018. szeptember 16. » Real Sociedad II - Union Langreo

Real Sociedad II - Union Langreo 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 3-án is volt Union Langreo - Real Sociedad II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2018. szeptember 16. 18:00
Helyszín: Estadio Zubieta XXI (Lasarte-Oria)

Dani Abalo ('63, 0-1), Nais Djouahra ('75, 1-1)

Real Sociedad II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Union Langreo győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Sociedad II egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Sociedad II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Sociedad II 3 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát a Real Sociedad II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Sociedad II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mirandés. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sporting Gijón II. A Real Sociedad II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Sociedad II 1194., Union Langreo 3057. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Sociedad II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Sociedad II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.