Főoldal » Meccsek » 2022. július 23. » Real Santa Cruz - Oriente Petrolero

Real Santa Cruz - Oriente Petrolero 2:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. augusztus 19-én is volt Real Santa Cruz - Oriente Petrolero mérkőzés!

Bolíviai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2022. július 23. 21:00
Helyszín: Estadio Real Santa Cruz (Santa Cruz de la Sierra)

Facundo Suárez ('45+3, 11-esből, 0-1), Jayro Jean ('47, 1-1), Cesar García ('90+1, 11-esből, 2-1)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Miguel Becerra az egyetlen a mezőnyből, aki hét Real Santa Cruz - Oriente Petrolero mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Real Santa Cruz utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Oriente Petrolero utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Oriente Petrolero győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Oriente Petrolero csapatának kedvez (12:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Real Santa Cruz stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Oriente Petrolero csapatának kedvez (6:3).
Az elmúlt fél évben a Real Santa Cruz kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Oriente Petrolero egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Real Santa Cruz sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Bolíviai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Santa Cruz 3 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Oriente Petrolero pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Real Santa Cruz jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Santa Cruz olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Oriente Petrolero, a Nacional Potosí. Az Oriente Petrolero pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Blooming vagy a Royal Pari. A Real Santa Cruz erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Santa Cruz olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Palmaflor, az Universitario vagy az Always Ready. Az Oriente Petrolero gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Santa Cruz, az Atlético Palmaflor vagy az Universitario. A Real Santa Cruz csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Santa Cruz 2850., Oriente Petrolero 1272. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Oriente Petrolero jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Santa Cruz csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.