Főoldal » Meccsek » 2019. október 27. » Real Oviedo II - UD Ibiza

Real Oviedo II - UD Ibiza 1:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2019. október 27. 12:00
Helyszín: Estadio El Requexón (Oviedo)

Raí Nascimento ('45, 0-1), Rober Sierra ('70, 1-1)

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

Az elmúlt fél évben a Real Oviedo II kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Ibiza az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Oviedo II 1 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az UD Ibiza szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol vagy az Union Langreo. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a Sporting Gijón II. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II. A Real Oviedo II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Oviedo II 2545., UD Ibiza 2467. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Ibiza jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Ibiza nyeri ezt a találkozót.