Főoldal » Meccsek » 2019. december 4. » Real Oviedo II - Atlético Madrid II

Real Oviedo II - Atlético Madrid II 3:2 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2019. december 4. 15:45
Helyszín: Estadio El Requexón (Oviedo)

Juan Sanabria ('5, 11-esből, 0-1), Andoni Ugarte ('10, 1-1), Vander ('42, 2-1), Riki Rodríguez ('58, 3-1), Josín ('90+3, öngól, 3-2)

Real Oviedo II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

Inkább Atlético Madrid II győzelem

Az elmúlt fél évben a Real Oviedo II egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II háromszor nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Oviedo II 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Atlético Madrid II szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, az Union Langreo vagy a Getafe II. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra, a Talavera vagy az UD Ibiza. Az Atlético Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Oviedo II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda. Az Atlético Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Oviedo II 2506., Atlético Madrid II 1728. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Madrid II nyeri ezt a találkozót.