Főoldal » Meccsek » 2020. február 9. » Real Murcia - Talavera

Real Murcia - Talavera 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2020. február 9. 17:00
Helyszín: Estadio Enrique Roca de Murcia (Murcia)

48%

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot.

Real Murcia utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Talavera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Real Murcia csapatának kedvez (3:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Real Murcia stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Real Murcia csapatának kedvez (1:0).

Az elmúlt fél évben a Real Murcia ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Real Murcia sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Murcia 6 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Real Murcia jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Córdoba. A Talavera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Algeciras. A Real Murcia erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Murcia olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Yeclano, az Atletico Sanluqueno vagy a San Fernando. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Yeclano, a Don Benito vagy a San Fernando. A Real Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Murcia 487., Talavera 1724. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Murcia jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus látogatói a tippjeik alapján egyértelmű hazai győzelmet várnak.

A Focikatalógus a Real Murcia csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.