Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 14. » Real Madrid II - Union Langreo

Real Madrid II - Union Langreo 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. február 2-án is volt Union Langreo - Real Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 4. forduló - 2019. szeptember 14. 20:00
Helyszín: Estadio Alfredo Di Stéfano (Madrid)

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereség

Inkább Union Langreo győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Madrid II kétszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid II 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Real Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pontevedra vagy a Mirandés. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Real Oviedo II, a Sporting Gijón II. A Real Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Madrid II 783., Union Langreo 2685. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.