Főoldal » Meccsek » 2016. április 3. » Real Madrid II - CD Guadalajara

Real Madrid II - CD Guadalajara 6:3 (2:1)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 32. forduló - 2016. április 3. 11:00

Riki ('17, 0-1), Borja Mayoral ('29, 1-1), Borja Mayoral ('44, 2-1), Cristian Cedrés ('49, 3-1), Javi Soria ('52, 3-2), Javi Munoz ('57, 4-2), Riki ('74, 4-3), Mariano Díaz ('83, 5-3), Mariano Díaz ('90, 6-3)

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelem

CD Guadalajara utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségVereség

Inkább CD Guadalajara győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Real Madrid II csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Real Madrid II ötször nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a CD Guadalajara kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid II 9 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a CD Guadalajara pedig idegenben ötször nyert, egyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Real Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Fuenlabrada vagy a Rayo Majadahonda. A CD Guadalajara pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Leioa vagy a La Roda. A Real Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Toledo. A CD Guadalajara gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Mensajero. A Real Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Madrid II 812., CD Guadalajara 1559. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.