Főoldal » Meccsek » 2015. október 10. » Real Madrid II - Arenas de Getxo

Real Madrid II - Arenas de Getxo 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 8-án is volt Real Madrid II - Arenas de Getxo mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 8. forduló - 2015. október 10. 17:00

Mariano Díaz ('74, 1-0)

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább Arenas de Getxo győzelem

Az elmúlt fél évben a Real Madrid II kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Arenas de Getxo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid II 2 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent. Tehát a Real Madrid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Sociedad II. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Talavera. A Real Madrid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Real Madrid II 812., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Madrid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Madrid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.