Főoldal » Meccsek » 2016. február 14. » Real Jaén - UCAM Murcia

Real Jaén - UCAM Murcia 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2016. február 14. 17:00

Iván Aguilar ('18, 0-1)

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereség

UCAM Murcia utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább UCAM Murcia győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UCAM Murcia csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Real Jaén kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UCAM Murcia kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Jaén 5 győzelmet, 3 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UCAM Murcia pedig idegenben hatszor nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az UCAM Murcia szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Jaén olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Huelva, a Linense vagy a Melilla. Az UCAM Murcia pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Melilla, a La Hoya Lorca vagy a Jumilla. A Real Jaén erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Jaén olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mérida AD, a Granada II. Az UCAM Murcia gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético vagy a Huelva. Az UCAM Murcia csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Jaén 1519., UCAM Murcia 1005. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UCAM Murcia jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az UCAM Murcia nyeri ezt a találkozót.