Főoldal » Meccsek » 2020. január 19. » Rayo Majadahonda - UD Ibiza

Rayo Majadahonda - UD Ibiza 0:1 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2020. január 19. 12:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

40%

• Az UD Ibiza már kilenc mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. november 24-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Celta Vigo II verte őket).

Rayo Majadahonda győzelem:
28 tipp (63%)
8 tipp (18%)
UD Ibiza győzelem:

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

UD Ibiza utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább UD Ibiza győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az UD Ibiza csapatának kedvez (2:0).
Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Ibiza háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 6 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Ibiza pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Rayo Majadahonda jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares, a Sporting Gijón II vagy a Racing Ferrol. Az UD Ibiza pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Real Madrid II, a Pontevedra vagy a Sporting Gijón II. Az UD Ibiza erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Union Langreo. Az UD Ibiza gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Las Palmas II. Az UD Ibiza csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Rayo Majadahonda 1189., UD Ibiza 2230. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.