Főoldal » Meccsek » 2022. február 20. » Rayo Majadahonda - Athletic Bilbao II

Rayo Majadahonda - Athletic Bilbao II 1:1 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2022. február 20. 17:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Javier Gómez ('10, 1-0), Benat Prados ('60, 1-1)

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Athletic Bilbao II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlen

Inkább Athletic Bilbao II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Athletic Bilbao II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Rayo Majadahonda sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 7 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Athletic Bilbao II pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Rayo Majadahonda jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Málaga. Az Athletic Bilbao II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zamora CF. A Rayo Majadahonda erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol, a Deportivo La Coruna vagy az Atlético Madrid. Az Athletic Bilbao II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Inter de Madrid, a Real Valladolid II vagy a Celta Vigo II. A Rayo Majadahonda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rayo Majadahonda 1147., Athletic Bilbao II 1133. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Athletic Bilbao II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rayo Majadahonda csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.