Főoldal » Meccsek » 2016. február 7. » Rayo Majadahonda - Amorebieta

Rayo Majadahonda - Amorebieta 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. március 11-én is volt Amorebieta - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 24. forduló - 2016. február 7. 11:00

Ibai ('6, 0-1), Sergi ('61, 1-1)

Korábbi Rayo Majadahonda - Amorebieta mérkőzések:

Rayo Majadahonda győzelem

Amorebieta győzelem

2015. szept. 19. 1:2 (2:1)

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlen

Amorebieta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Amorebieta győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Amorebieta csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Amorebieta egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Rayo Majadahonda sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 4 győzelmet, 1 döntetlent és 6 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Amorebieta pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát a Rayo Majadahonda jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Sestao River vagy a Mensajero. Az Amorebieta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa, az Ebro vagy az Arenas de Getxo. Az Amorebieta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Getafe II, a CD Guadalajara vagy a Toledo. Az Amorebieta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Portugalete, a La Roda vagy a Talavera. A Rayo Majadahonda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rayo Majadahonda 1291., Amorebieta 1482. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rayo Majadahonda csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.