Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 25. » Rayo Majadahonda - AD Ceuta

Rayo Majadahonda - AD Ceuta 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 19-én is volt AD Ceuta - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2022. szeptember 25. 12:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Pablo ('27, 0-1), Jorge Casado ('90+2, 1-1), Adri Cuevas ('90+6, 1-2)

• A Rayo Majadahonda már öt mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2022. augusztus 10-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Real Sociedad II csapatát).
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Rayo Majadahonda győzelem:
36 tipp (80%)
7 tipp (15%)
AD Ceuta győzelem:
2 tipp (4%)

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

AD Ceuta utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább AD Ceuta győzelem

Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AD Ceuta háromszor nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az AD Ceuta az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 2 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AD Ceuta pedig idegenben háromszor kapott ki. Tehát a Rayo Majadahonda jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a S.S. Reyes, a Zamora CF vagy a Real Ávila. Az AD Ceuta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sevilla Atlético, a San Fernando vagy az Utrera. Az AD Ceuta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Talavera, a Racing Ferrol vagy a Racing Santander. Az AD Ceuta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a San Fernando, a Fuenlabrada vagy a Leonesa. Az AD Ceuta csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Rayo Majadahonda 1140., AD Ceuta 4190. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rayo Majadahonda jobb csapatnak tűnik.