Főoldal » Meccsek » 2017. december 10. » Rápido de Bouzas - Talavera

Rápido de Bouzas - Talavera 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. május 6-án is volt Talavera - Rápido de Bouzas mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2017. december 10. 16:45
Helyszín: Estadio Baltasar Pujales (Vigo)

Rápido de Bouzas utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlen

Talavera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Talavera győzelem
Az elmúlt fél évben a Rápido de Bouzas kétszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Talavera egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Rápido de Bouzas sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rápido de Bouzas 4 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Talavera pedig idegenben ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Rápido de Bouzas jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Rápido de Bouzas olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Fuenlabrada. A Talavera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gimnástica Segoviana. A Rápido de Bouzas csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rápido de Bouzas 2288., Talavera 1813. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Talavera jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus a Rápido de Bouzas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.