Főoldal » Meccsek » 2021. november 27. » Racing Santander - Unionistas de Salamanca

Racing Santander - Unionistas de Salamanca 1:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 20-án is volt Unionistas de Salamanca - Racing Santander mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 14. forduló - 2021. november 27. 19:00
Helyszín: Campos de Sport de El Sardinero (Santander)

Pablo Espina ('1, 0-1), Pol Moreno ('65, 1-1)

Racing Santander győzelem:
32 tipp (82%)
4 tipp (10%)
Unionistas de Salamanca győzelem:
3 tipp (7%)

Racing Santander utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben a Racing Santander ötször nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent. A statisztika alapján a Racing Santander sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Santander 5 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben kétszer nyert, négyszer játszott döntetlent. Tehát a Racing Santander jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Santander olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Athletic Bilbao II, az Amorebieta. Az Unionistas de Salamanca pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Athletic Bilbao II vagy a Racing Ferrol. A Racing Santander erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Racing Santander 365., Unionistas de Salamanca 2180. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Santander jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Santander csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.