Főoldal » Meccsek » 2020. november 1. » Racing Ferrol - Zamora CF

Racing Ferrol - Zamora CF 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 15-én is volt Racing Ferrol - Zamora CF mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2020. november 1. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

Fernando Beltrán ('42, 1-0), Fernando Beltrán ('66, 2-0), Dani Hernández ('67, 2-1), Álvaro Coque ('83, 2-2)

• A két csapat 4 éve és 63 napja nem találkozott egymással, utoljára 2016. augusztus 31-én.
  • Volt, hogy a Racing Ferrol két góllal is vezetett, de végül a Zamora CF kiegyenlített.

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Zamora CF utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem
2020. okt. 25. 17:30