Főoldal » Meccsek » 2019. december 14. » Racing Ferrol - Union Langreo

Racing Ferrol - Union Langreo 3:0 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. április 24-én is volt Union Langreo - Racing Ferrol mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 17. forduló - 2019. december 14. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

Diego Seoane ('42, 1-0), Joselu ('61, 11-esből, 2-0), Joselu ('79, 3-0)

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereség

Union Langreo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Union Langreo győzelem

Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Union Langreo kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Union Langreo az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 2 győzelmet, 4 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Union Langreo pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Racing Ferrol jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra vagy a Getafe II. Az Union Langreo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II vagy a Rayo Majadahonda. Az Union Langreo erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Marino de Luanco, az Atlético Baleares vagy a Ponferradina. Az Union Langreo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Pena Deportiva, a CF Internacional vagy a Real Oviedo II. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1535., Union Langreo 2484. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Ferrol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.