Főoldal » Meccsek » 2019. október 20. » Racing Ferrol - Atlético Madrid II

Racing Ferrol - Atlético Madrid II 1:1 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2020. március 8-án is volt Atlético Madrid II - Racing Ferrol mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2019. október 20. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de A Malata (Ferrol)

Juan Antonio ('20, 1-0), Darío Poveda ('87, 1-1)

Racing Ferrol utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereség

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Atlético Madrid II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Racing Ferrol csapatának kedvez (5:2).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Racing Ferrol stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Racing Ferrol csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Racing Ferrol egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II négyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Racing Ferrol 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben négyszer nyert és kétszer kapott ki. Ez alapján az Atlético Madrid II szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Pontevedra. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Pontevedra. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben a Racing Ferrol olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy a Ponferradina. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Coruxo, a Rayo Majadahonda. A Racing Ferrol csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Racing Ferrol 1589., Atlético Madrid II 1781. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Racing Ferrol jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Racing Ferrol csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.