Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 18. » Quindío - Atlético Bucaramanga

Quindío - Atlético Bucaramanga 2:3 (1:0)

Kolumbiai Bajnokság mérkőzés, 5. forduló - 2021. augusztus 18. 03:00
Helyszín: Estadio Centenario (Armenia)

Brayan Ceballos ('32, 1-0), Leyser Chaverra ('51, 2-0), Sherman Cárdenas ('55, 11-esből, 2-1), José Cuenú ('90+1, 2-2), Alejandro Quintana ('90+3, 2-3)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Az Atlético Bucaramanga sikeresen ledolgozta a két gólos hátrányát, sőt fordítania is sikerült. A meccset 3-2-ra nyerték.

Quindío győzelem:
12 tipp (27%)
2 tipp (4%)
Atlético Bucaramanga győzelem:
29 tipp (67%)

Quindío utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Atlético Bucaramanga utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Atlético Bucaramanga győzelem

Az elmúlt fél évben a Quindío kétszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Bucaramanga háromszor nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Bucaramanga az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Kolumbiai Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Quindío 2 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Bucaramanga pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Quindío jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Quindío olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Águilas Doradas vagy a Jaguares de Córdoba. Az Atlético Bucaramanga pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Deportivo Cali, a Patriotas. Az Atlético Bucaramanga erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Quindío olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Barranquilla. Az Atlético Bucaramanga gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Envigado. Az Atlético Bucaramanga csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Quindío 2850., Atlético Bucaramanga 1303. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético Bucaramanga jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Atlético Bucaramanga nyeri ezt a találkozót.