Főoldal » Meccsek » 2012. november 4. » Quilmes - Colón

Quilmes - Colón 2:2 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. április 16-án is volt Quilmes - Colón mérkőzés!

Argentin Bajnokság mérkőzés, 13. forduló - 2012. november 4. 21:15
Helyszín: Estadio Centenario Dr. José Luis Meiszner (Quilmes, Provincia de Buenos Aires)

Juan Cobo ('15, 1-0), Ernesto Goni ('45+1, 2-0), Ernesto Goni ('89, öngól, 2-1), Emanuel Gigliotti ('90+1, 2-2)

• Volt, hogy a Quilmes két góllal is vezetett, de végül a Colón kiegyenlített.

Quilmes utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Colón utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Colón győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Colón csapatának kedvez (3:1).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Quilmes stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Az elmúlt fél évben a Quilmes kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Colón négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Colón az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Quilmes 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Colón pedig idegenben négyszer nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Quilmes jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Quilmes olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Boca Juniors, a River Plate vagy az Unión de Santa Fe. A Colón pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Vélez Sársfield, az Estudiantes vagy a Racing Club. A Colón erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Quilmes olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Argentinos Juniors. A Colón gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Cerro Porteno. A Quilmes csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Quilmes 988., Colón 552. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Colón jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint a Colón nyeri ezt a találkozót.