Főoldal » Meccsek » 2016. február 13. » Queens Park - Fulham

Queens Park - Fulham 1:3 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 2-án is volt Queens Park - Fulham mérkőzés!

Angol Bajnokság mérkőzés, 31. forduló - 2016. február 13. 13:30
Helyszín: Loftus Road Stadium (London), 17.300 néző

Ross McCormack ('35, 0-1), Moussa Dembele ('40, 0-2), Thomas Cairney ('45+2, 0-3), Tjaronn Chery ('90+1, 1-3)

Queens Park utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Fulham utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Inkább Fulham győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Fulham csapatának kedvez (7:2).
Az elmúlt fél évben a Queens Park kétszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Fulham egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Queens Park sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Queens Park 5 győzelmet, 7 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Fulham pedig idegenben kétszer nyert, ötször játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Queens Park jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Queens Park olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ipswich, a Leeds United. A Fulham pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Bristol City vagy a Rotherham. A Queens Park erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Queens Park olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Carlisle, a Hull vagy a Nottingham Forest. A Fulham gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sheffield Wednesday, a Hull vagy a Wolverhampton. A Fulham csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Queens Park 223., Fulham 160. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fulham jobb csapatnak tűnik.