Főoldal » Meccsek » 2022. május 11. » Qizilqum - AGMK

Qizilqum - AGMK 1:4 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. június 28-án is lesz Qizilqum - AGMK mérkőzés!

Üzbég Bajnokság mérkőzés, 8. forduló - 2022. május 11. 16:00
Helyszín: OKMK Sport Majmuasi (Olmaliq)

Martin Boakye ('45+1, 0-1), Sardor Rakhmanov ('54, 0-2), Paul Komolafe ('55, 1-2), Siavash Haghnazari ('83, 1-3), Khurshid Giyosov ('90+9, 11-esből, 1-4)

• A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.
  • Sherali Djuraev az egyetlen a mezőnyből, aki tizenkét Qizilqum - AGMK mérkőzésen is szerepelt.
  • Az AGMK már öt mérkőzés óta veretlen, utoljára 2022. március 11-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Lokomotiv Tashkent verte őket).

Qizilqum utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

AGMK utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereség

Inkább AGMK győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az AGMK csapatának kedvez (11:6).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Qizilqum stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az AGMK csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Qizilqum háromszor nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az AGMK egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Qizilqum sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Üzbég Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Qizilqum 3 győzelmet és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az AGMK pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Qizilqum jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Qizilqum olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Bunyodkor. Az AGMK pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Surkhon. A Qizilqum erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Qizilqum olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Metalourg vagy a Navbahor. Az AGMK gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Metalourg, a Lokomotiv Tashkent. Az AGMK csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Qizilqum 2064., AGMK 1534. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az AGMK jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus erre a mérkőzésre döntetlent tippelne.