Puszcza Niepolomice - Slask Wroclaw 1:1 (1:0)
Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2026. március 21-én is volt Puszcza Niepolomice - Slask Wroclaw mérkőzés!
Lengyel Bajnokság mérkőzés, 34. forduló - 2025. május 24. 17:30
Helyszín: Stadion Miejski w Niepołomicach (Niepołomice)
Góllövők:
Lukasz Solowiej ('26, 1-0), Assad Al Hamlawi ('66, 1-1)
Mérkőzés összefoglaló:
Csapatfelállítás
Puszcza Niepolomice
Edző: T. TułaczMichal Perchel
Lukasz Solowiej
Konrad Stepien
Ioan-Calin Revenco (Piotr Mrozinski, '81)
Roman Yakuba
Mateusz Cholewiak (Hubert Tomalski
'83, '57)Mateusz Radecki (Jakov Blagaic, '57)
Jakub Serafin
Antoni Klimek (Mateusz Stepien
'80, '57)Jakub Stec
German Barkovskiy (Igor Pieprzyca, '86)
Slask Wroclaw
Edző: A. ŠimundžaRafal Leszczynski
Serafin Szota
Marc Llinares (Krzysztof Kurowski
'90, '60)Aleksander Paluszek
Lukasz Gerstenstein (Tommaso Guercio, '46)
José Ángel Pozo
Tudor Baluta (Aleksander Wolczek, '46)
Mateusz Zukowski
Burak Ince (Yehor Sharabura, '80)
Simon Schierack
Assad Al Hamlawi (Arnau Ortiz, '68)
Korábbi Puszcza Niepolomice - Slask Wroclaw mérkőzések:
Fórum
Még nem nyílt fórum ehhez a meccshez (te lehetsz az első, aki véleményt mond).
Puszcza Niepolomice utolsó 10 meccse
Forma: VereségVereségVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelem
Slask Wroclaw utolsó 10 meccse
Forma: DöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen
Ajánlott videós összefoglalók
Lengyel Bajnokság: 34. forduló további mérkőzései:
Mérkőzés előtti esélylatolgatás
Inkább Puszcza Niepolomice győzelem
Inkább Slask Wroclaw győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Slask Wroclaw csapatának kedvez (3:2).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Puszcza Niepolomice stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Slask Wroclaw csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben a Puszcza Niepolomice egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Slask Wroclaw kétszer nyert idegenben és négyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Slask Wroclaw az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Lengyel Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Puszcza Niepolomice 2 győzelmet, 3 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Slask Wroclaw pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát a Puszcza Niepolomice jobban szerepelt.
Az elmúlt egy évben a Puszcza Niepolomice olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Piast Gliwice, a Widzew Lódz. A Slask Wroclaw pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cracovia Krakow vagy a Stal Mielec. A Puszcza Niepolomice erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Puszcza Niepolomice olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Motor Lublin, a Stal Mielec vagy a Pogon Szczecin. A Slask Wroclaw gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Rakow Czestochowa, a Korona Kielce vagy a Górnik Zabrze. A Slask Wroclaw csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Puszcza Niepolomice 947., Slask Wroclaw 250. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Slask Wroclaw jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus szerint a Slask Wroclaw nyeri ezt a találkozót.






