Főoldal » Meccsek » 2021. február 7. » Pribram - Slavia Praha

Pribram - Slavia Praha 3:3 (2:1)

Cseh Bajnokság mérkőzés, 18. forduló - 2021. február 7. 16:00
Helyszín: Stadion Na Litavce (Příbram)

David Zima ('21, öngól, 1-0), Peter Olayinka ('24, 1-1), Ondrej Kúdela ('45+3, öngól, 2-1), Abdallah Sima ('55, 2-2), Ondrej Kúdela ('81, 11-esből, 2-3), Radek Voltr ('90+6, 3-3)

• A mérkőzésen két öngól is született. Mindet a Slavia Praha játékosai lőtték a saját kapujukba.
  • Tomás Pilík az egyetlen a mezőnyből, aki tizennégy Pribram - Slavia Praha mérkőzésen is szerepelt.

Pribram utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Slavia Praha utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelem

Inkább Slavia Praha győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Slavia Praha csapatának kedvez (13:2).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Pribram stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Slavia Praha csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Pribram kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Slavia Praha hatszor nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette a Slavia Praha az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Cseh Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pribram 2 győzelmet, 2 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Slavia Praha pedig idegenben hétszer nyert, egyszer játszott döntetlent. Ez alapján a Slavia Praha szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Pribram olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Mlada Boleslav vagy a Zlín. A Slavia Praha pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Viktoria Plzen, a Sparta Praha. A Slavia Praha erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Pribram olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Slavoj Vysehrad, a Karvina vagy a Dukla Praha. A Slavia Praha gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Hapoel Be'er Sheva, a Midtjylland vagy a Bayer Leverkusen. A Slavia Praha csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pribram 593., Slavia Praha 85. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Slavia Praha jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint a Slavia Praha nyeri ezt a találkozót.