Főoldal » Meccsek » 2018. október 16. » Portugália U21 - Bosznia-Hercegovina U21

Portugália U21 - Bosznia-Hercegovina U21 4:2 (1:1)

U21 EB selejtező mérkőzés, 8. csoport - 2018. október 16. 20:00
Helyszín: Estádio dos Barreiros (Funchal)

André Horta ('20, 1-0), Ermedin Demirovic ('44, 1-1), Joao Félix ('53, 2-1), Diogo Goncalves ('63, 3-1), Joao Filipe ('90+1, 4-1), Aldin Turkes ('90+4, 4-2)

39%

• A mérkőzés mind a hat gólját másik játékos szerezte.

Portugália U21 győzelem:
42 tipp (95%)
Bosznia-Hercegovina U21 győzelem:

Portugália U21 utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Bosznia-Hercegovina U21 utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereség

Inkább Bosznia-Hercegovina U21 győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya Bosznia-Hercegovina U21 csapatának kedvez (3:1).
Az elmúlt fél évben Portugália U21 egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint Bosznia-Hercegovina U21 egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, az U21 EB selejtező mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, Portugália U21 2 győzelmet és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, Bosznia-Hercegovina U21 pedig idegenben kétszer nyert és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben Portugália U21 olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Olaszország U21, a Svájc U21 vagy a Liechtenstein U21. A Bosznia-Hercegovina U21 pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Wales U21, az Albánia U21 vagy a Liechtenstein U21. Portugália U21 erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben Portugália U21 olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Románia U21. A Bosznia-Hercegovina U21 gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Svájc U21. Portugália U21 csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Portugália U21 1326., Bosznia-Hercegovina U21 2245. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján Portugália U21 jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus Portugália U21 válogatottját tartja nyerésre esélyesebbnek.