Főoldal » Meccsek » 2016. április 10. » Portugalete - Ebro

Portugalete - Ebro 1:0 (1:0)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 33. forduló - 2016. április 10. 10:30

Gabri ('2, 1-0)

Portugalete utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereség

Ebro utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Ebro győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Ebro csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben a Portugalete kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ebro kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Portugalete 3 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ebro pedig idegenben négyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Ebro szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Portugalete olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Amorebieta, a Talavera vagy a Getafe II. Az Ebro pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Amorebieta, a Socuéllamos vagy a La Roda. Az Ebro erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Portugalete olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a La Roda, a Sestao River vagy a CD Guadalajara. Az Ebro gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Arenas de Getxo, a Leioa vagy a Linense. Az Ebro csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Portugalete 2725., Ebro 1328. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ebro jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Ebro nyeri ezt a találkozót.