Főoldal » Meccsek » 2018. december 2. » Ponferradina - Real Valladolid II

Ponferradina - Real Valladolid II 5:0 (2:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. április 20-án is volt Real Valladolid II - Ponferradina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2018. december 2. 17:00
Helyszín: Estadio El Toralín (Ponferrada)

Isi Palazón ('3, 1-0), Yuri ('38, 2-0), Yuri ('63, 3-0), Yuri ('78, 4-0), Pablo Espina ('83, 5-0)

59%

• Yuri mesterhármast ért el a mérkőzésen.

Ponferradina utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Real Valladolid II győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben négyszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Real Valladolid II csapatának kedvez (4:3).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Ponferradina stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Ponferradina csapatának kedvez (3:2).

Az elmúlt fél évben a Ponferradina négyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Real Valladolid II egyszer sem nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Ponferradina sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Ponferradina 5 győzelmet és 2 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a Real Valladolid II pedig idegenben négyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Ponferradina jobban szerepelt.

Ponferradina 527., Real Valladolid II 1528. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Ponferradina jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Ponferradina csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.