Főoldal » Meccsek » 2019. szeptember 24. » Pisa - Empoli

Pisa - Empoli 2:3 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. február 20-án is volt Pisa - Empoli mérkőzés!

Serie B mérkőzés, 5. forduló - 2019. szeptember 24. 21:00
Helyszín: Arena Garibaldi - Stadio Romeo Anconetani (Pisa)

Leonardo Mancuso ('40, 0-1), Michele Marconi ('45+1, 1-1), Leonardo Mancuso ('89, 1-2), Michele Marconi ('90+3, 2-2), Davide Frattesi ('90+5, 2-3)

57%

• A két csapat 4 éve és 51 napja nem találkozott egymással, utoljára 2015. augusztus 5-én.
  • Három gól is született a hosszabbításokban, egy az első félidő, kettő pedig a második félidő végén.
  • Az Empoli már hét mérkőzés óta veretlen, utoljára 2019. augusztus 3-án sikerült ellenfélnek legyőznie (a Venezia verte őket).

Pisa utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Empoli utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereség

Inkább Empoli győzelem
Az elmúlt fél évben a Pisa kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Empoli egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Pisa sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Serie B mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pisa 1 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Empoli pedig idegenben kétszer játszott döntetlent. Tehát a Pisa jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pisa olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Novara. Az Empoli pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sampdoria. Az Empoli erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Pisa olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Bologna. Az Empoli gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Venezia. A Pisa csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pisa 915., Empoli 302. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Empoli jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pisa csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.